Zavolejte nám: +420 776 119 343

Ceník

Doba a cena opravy závisí na ceně náhradních dílů a jejich dostupnosti na skladě. Z důvodu velkého počtu dostupných zařízení zkontrolujte cenu opravy. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH. Nemáme žádné skryté poplatky. Diagnostiku provádíme zdarma. Opravujeme všechny značky mobilů, tabletů a laptopů na našem trhu. Služby poskytujeme jak obyčejným zákazníkům, tak i firmám.

Chcete-li zjistit případnou cenu opravy, postupujte prosím na stránky dle typu vašeho zařízení.

Ceník služeb Apple

Naše servisní středisko má mnohaleté zkušenosti v opravách mobilů a počítače značky Apple. Používáme pouze kvalitní náhradní díly pro iPhone, skladem na každé pobočce. Zaprvé, zvolte typ vašeho zařízení:

Ceník služeb Android

Opravujeme i další zařízení řády populárních značek. Pokud mate mobil  Samsung, Huawei, Xiaomi, Honor, Sony a nebo jiné značky na OS Android, cenu na opravy najdete na stránkách:

Ceník služeb Windows

Opravujeme všechny známé i méně známé značky počítače a laptopů na OS Windows. Provádíme různé typy oprav v závislosti na poruchách, které byly diagnostikovány. Detaily a ceny naleznete zde:

Valli space background

Konzultace se specialistou online

Máte ještě nějaké dotazy? Nenašli jste, co jste hledali? Nebo možná jen potřebujete radu od specialisty? Obraťte se na naši technickou podporu (která funguje 24/7) a naši specialisté vám rádi pomohou se vším, co potřebujete

  • Konzultace zdarma

  • Zjistit konečnou cenu opravy

Získat pomoc
Valli servis robot iPhone